O NAS
 
 
Cześć!
 
Tu Basia i Ania.
 
Witamy Was - u nas :)
 
 
Jak to się wszystko zaczęło?
 
Od lat marzyłyśmy o tym by stworzyć linię ubrań od podstaw, które odpowiadałyby naszym potrzebom.
 
Od zawsze też wiedziałyśmy co chcemy nosić. Gdy pierwszy raz założyłyśmy nasze wymęczone, miliony razy prute bluzki - obie zrozumiałyśmy, że to co stworzyłyśmy ma "duszę". Naturalnie miłe, zrobione z miłością i pasją - na zawsze zagościły w naszych szafach. Prostszego scenariusza wyobrazić sobie nie można :)
 
Tak oto powstał ManiacStories - młoda marka założona przez dwie przyjaciółki.
 
 
Specjalizujemy się w szyciu ubrań z naturalnych tkanin takich jak len czy bawełna. Kroje po założeniu mają być naszą drugą skórą i pasować do wszystkiego, zarówno ubrań jak i stylu życia. 
Niedawno postaniowłyśmy też spontanicznie dać nowe życie zapomnianym materiałom... wynajdujemy wyjątkowe smaczki i przerabiamy ja na różnego rodzaju cuda... chyba nawet udało im się skraść Wasze serca? Jesteśmy z tego powodu ogromnie wdzięczne i szczęśliwe. Dbanie o środowisko połączone z biznesem i prowadzeniem marki to coś no niesamowicie nas nakręca.... Szczęście i spełnienie... wdzięczność.. w naszych sercach <3
 
ManiacStories to również rękodzieło i ręcznie robione swetry, które Basia dopracowuje osobiście swoimi zdolnymi i niezwykle pracowitymi dłońmi.
 
 
W skrócie - ma być wygodnie, zmysłowo, radośnie i w zgodzie z naturą. 
 
 
 
Nasza misja to zrównoważona moda, przyjazna środowisku. Zależy nam aby nasze ubrania miały jak najwyższą jakość, towarzyszyły Wam w codziennym życiu i przetrwały długie lata.
 
Aby nie produkować nadmiernej ilości odpadów, szyjemy niewielkie ilości dostępne od ręki a kolejne części w zależności od Waszych potrzeb. My, nosząc nasze ubrania czujemy się niesamowicie - prosto, klasycznie jak i z odrobiną luksusu - z tą nutką indywidualności.
 
 
 
A skąd Maniac?
 
Najpierw powstał "maniac wire"...
 
- "Anka! Przecież ja jestem nienormalna. Ja jak maniak z tymi drutami.. tylko druty i druty najchętniej."
 
 
Najpierw więc powstało maniac wire (drut=wire).
 
A ManiacStories? Bo mamy mnóstwo do opowiedzenia.. mnóstwo do dzielenia się i nie zawahamy się tego użyć..... :)
 
 
Zapraszamy do naszego świata - może i Tobie uda się pokochać Maniaca :)
 
 
Basia i Ania
zespół ManiacStories
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl